Postaw mi kawę na buycoffee.to

SPOŁECZNOŚĆ przeciwko fali fałszu

Ze względu na rosnący napływ podróbek na polskim rynku zdecydowaliśmy się na zwalczenie tego procederu.
Mówimy DOŚĆ podróbkom jak i instytucjom rozprzestrzeniającym podrabiane karty.

Kim
jesteśmy?

Większość z Nas, to fani popularnej gry karcianej Pokémon TCG. W zespole mamy wałaścicieli sklepów, kolekcjonerów, youtuberów, tiktokerów, czy dziennikarzy.

Zamysł

Nasz projekt nie obejmuje tylko Pokémon TCG. Skupiamy się na wszystkich kolekcjonerskich kartach na polskim rynku, począwszy od Magic: The Gathering, przez Dragon Ball, aż po inne, nowe karcianki jak One Piece czy Shadowverse. 

Ponadto chcemy aby projekt był transparentny i neutralny. Każda ze stron, niezależnie od tego czy zgodziła się dołączyć do nas w ramach przedsięwzięcia oryginalnekarty.pl czy nie, będzie traktowana na równi z innymi. Jedyne czego potrzebujemy, to waszej zgody na udostępnienie danych organizacji, takich jak logo, nazwa, odnośnik do strony.

Wszystkie dane staramy się porządkować alfabetycznie, zachowując dzięki temu neutralność. Ponadto będziemy unikać wskazywania poszczególnych osób odrębnie, gdyż wszyscy razem pracujemy na wspólny sukces – jako zespół.

"

zespół

oryginalnekarty.pl

Wierzymy w to, że projekt ten pomoże polskiej społeczności fanów karcianych gier kolekcjonerskich. Chcemy, aby każdy z Was dołożył swoją cegiełkę, która zbuduje solidne fundamenty, a następnie potężny mur, z którym nie poradzą sobie żadne podróbki.

"

zespół ds. zwalczania i zapobiegania sprzedaży podróbek

oryginalnekarty.pl

Naszym zadaniem jest analiza otrzymanych zgłoszeń oraz przeprowadzanie czynności związanych z wszelkim zwalczaniem jak i zapobieganiem sprzedaży podróbek, ale i nadzorowanie miejsc, w których taka sprzedaż była prowadzona. Ponadto jesteśmy odpowiedzialni za odpowiednie reagowanie w przypadku ponownego wprowadzenia produktów do sprzedaży w zgłoszonych już miejscach.

Widzisz, że ktoś sprzedaje podróbki?